2/5pcs 51ND10-W1 Relay 10VDC 35A 5Pins 51ND10-W1 Relay Headlamp high Beam Relay(10 PCS)
★★★★☆ 4.0 50 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by whatgoesonmedia.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Relays2/5pcs 51ND10-W1 Relay 10VDC 35A 5Pins 51ND10-W1 Relay Headlamp high beam relay
  • Relays
  • 2/5pcs 51ND10-W1 Relay 10VDC 35A 5Pins 51ND10-W1 Relay Headlamp high beam relay
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer KGETHBZO
Item model number KGETHBZO
Batteries required No
Package Dimensions 1.18 x 0.79 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4 out of 5
★★★★☆
50 ratings | 21 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
75% (38)
4 stars
8% (4)
3 stars
4% (2)
2 stars
2% (1)
1 star
11% (6)